Крісло та Диван з розкладним механізмом для щоденного користування від італійського виробника - гарантія спокійного сну та задоволення від відпочинку!
Великий вибір обивок: тканина, екошкіра, натуральна шкіра з можливими комбінаціями кольорів подушок та підлокотників.
На вибір доступні модульні секції, крісла, 1 та 2-о спальні дивани з нішами для речей.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Ever Salotti |
| Анатомические свойства | Да |
| Страна производитель | Италия |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наличие спального места | True |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | супермегамиллениум |
- Цена: Цену уточняйте









Отправка с 17 мая 2026