Класичний письмовий стіл на ніжках з висувними шухлядами
Розмір 115х60
Матеріал: Натуральне дерево. Вибір кольорів для замовлення.
Колір: Горіх, покриття матове
Виробник: BTC Interiors (Italia)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BTC International |
| Страна производитель | Италия |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1150 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 790 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Walnut |
Информация для заказа
- Цена: 50 985 ₴










