Крісло в лоскутній обивці BTC (Italia)
каркас - натуральне дерево
Розмір 70х70 h.95
P.C. так, це італійське крісло, а не фото з італійського каталогу!)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BTC |
| Страна производитель | Италия |
| Наличие подлокотников | Да |
| Тип мебели | кресло |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Высота | 950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 500 ₴







Отправка с 13 мая 2026